INTENCJE MSZY ŚW. NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ OD 18 IX DO 24 IX 2017 R.

PONIEDZIAŁEK  Godz: 1800

Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBNP dla ks. Stanisława z okazji imienin.

1. Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla ks. Stanisława z okazji imienin.

WTOREK  Godz: 700

Msza św. dziękczynna w 30. rocznicę ślubu Jadwigi i Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej.

1. Za duszę śp. Rozalii GŁODEK od Józefa i Ireny Klimowskich.

ŚRODA Godz:  1800

Za duszę śp. Wiktorii KOZIEŁ, w 2. rocznicę śmierci i męża Franciszka w 32. rocznicę śmierci.

1. O miłosierdzie Boże dla duszy śp. Stanisława KRZYSICY w 30.  rocz. śmierci.

CZWARTEK  Godz: 700

O wieczny pokój i miłosierdzie Boże dla śp. Wiktorii LUBERDA w 30. rocz. śmierci.

1. Za duszę śp. Józefa ANTOLCA  Msza św. od Leona Domalika z rodziną.

PIĄTEK Godz: 1800

Za  dusze śp. Antoniego PRZYBOCKIEGO w 34. rocz. śm.,  Wiktorii żony, Jana syna 2. Za dusze śp. Marii i Franciszka KOZIEŁ od Aleksandra z rodziną.

SOBOTA  Godz: 1800

Za dusze śp. Stanisława OSTWALDA, Elżbiety żony.

NIEDZIELA   Godz: 800

Za dusze śp. Anieli KOLASA w 18. rocz. śm. i jej rodziców, Anieli i Jakuba.

1. Msza św. dziękczynno – błagalna z okazji urodzin Anny.

Godz:  1100      W intencjach parafian