INTENCJE MSZY ŚW. OD 06 XI DO 12 XI 2017 R.

PONIEDZIAŁEK  Godz: 1700

Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski zdrowia, opiekę Bożą o wstawiennictwo MBN Pomocy dla taty Stanisława z prośbą o dalszą opiekę w całej rodzinie.

1. Za dusze śp. Andrzeja GARBACZA i zmarłych z rodzin Garbacz i Makowski. Msza św. od Tadeusza Garbacza z rodziną.

WTOREK  Godz: 700

Msza św. dziękczynna w 80-tą rocz. urodzin Ks. Stanisława z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata.

1. Msza św. dziękczynno- błagalna z okazji urodzin ks. Stanisława.

ŚRODA   Godz:  1700

Za duszę śp. Anieli KAMOŃ od rodziny Bubisz.

1. Za dusze śp. Heleny i Stanisława PĘDZIMĄŻ oraz Moniki BIEDROŃ.

CZWARTEK   Godz: 700

Za duszę śp. Jacentego CIĘŻOBKA w 4 rocznicę śmierci.

Za duszę śp. Janiny NIEMIEC. Msza św. od rodziny Ścisłowiczów.

PIĄTEK Godz: 1700

Za duszę śp.Rozalii GŁODEK od rodziny Szenderewicz.

Z prośbą o wieczny pokój dla duszy śp. Bronisława Byliny w 11 rocznicę  śmierci. Od córki Teresy.

SOBOTA  Godz: 1700

Za dusze śp. Anny OLEJARZ w 2 rocz. śm, i wnuków Grzesia i Piotra.

2.Msza św. dziękczynna Panu Bogu i Matce Najśw. za otrzymane łaski i zdrowie. Z prośbą o dalszą opiekę dla Krystyny i Franciszka w 40-stą rocznicę ślubu.

NIEDZIELA   Godz: 800

Za dusze śp. Andrzeja GROŃSKIEGO, Kazimierza syna.

2 Z prośbą o wieczny pokój dla duszy śp. Bronisława BYLINY w 11- tą rocz. śm. Msza św. od Romana Baraniaka.

Godz:  1100    W intencjach parafian