I niedziela Wielkiego Postu - 5 III 2017

  1. Po Sumie zmiana tajemnic Różańca Św., a następnie Droga Krzyżowa.
  2. O godz. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, po nich Msza Św. bez kazania.
  3. W tym roku mija 20-ta rocznica pielgrzymki św. Jana Pawła II do Ludźmierza. Z inicjatywy ks. kustosza Sanktuarium Matki Bożej w Ludźmierzu będzie miała miejsce peregrynacja Różańca wraz z modlitwami po naszym regionie. Od przyszłej niedzieli rodziny, które będą chciały przyjąć Różaniec u siebie w domu mogą zapisywać się na listę w zakrystii. Będzie to również duchowa forma przygotowania się do Świąt Wielkiej Nocy.
  4. Bóg zapłać za troskę o Dom Boży. O taką posługę w sobotę proszę rodziny z ul. Na Równi: Ciężobka Aniela, Truty Czesław, Truty Eugeniusz.
  5. Kalendarz liturgiczny:
  6. I zapowiedzi:

Kamila Anna Nichór, ur. 18.05.1986 r. w Nowym Targu, zam. Nowy Targ, oś. Na Skarpie 7/6

Piotr Cyrwus, ur. 17.06.1990 r. w Rabce,  zam. Ostrowsko, ul. Ogrodowa 7