Niedziela Bożego Miłosierdzia 8 IV 2018

 

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Duchowo łączymy się z Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach, gdzie mają miejsce główne uroczystości. Po Mszy świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, odmówimy koronkę oraz akt oddania.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy 74 Tydzień Miłosierdzia.
  3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z 25 III, z racji Wielkiego Tygodnia. Na ołtarzu św. Jana Pawła II złożymy deklaracje Adopcji Poczętego Dziecka. Deklaracje można zabrać z półki z prasą katolicką.
  4. Pragnę poinformować, że od Wielkiego Czwartku do Poniedziałku Wielkanocnego zostało udzielonych 1807 komunii świętych. Najwięcej w Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – 478.
  5. II zapowiedzi:

     Mariusz Kos - ur. 3 VI 1986r. w Zakopanem, zam. Nowy Targ, Oś. Bór 1a/50

   Natalia Obersztalska - ur. 10 X 1991 w Sosnowcu, zam. Nowy Targ, Oś. Bór 1a/50

  1. Bóg zapłać za troskę o Dom Boży. O taką posługę w sobotę proszę rodziny z ulicy Pańskiej: Chmielarczyk Agnieszka, Cyrwus Kazimiera, Stopka Anna