15 niedziela zwykła

 

               Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

 

1/ W liturgii Kościoła jutro przypada Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel (NMP Szkaplerznej). Bardzo serdecznie zachęcamy do wspólnej modlitwy podczas Eucharystii, którą sprawować będziemy o godz. 7.oo.

 

2/ W najbliższy piątek – 20 lipca – o godz. 17.oo przeżywać będziemy Godzinę Miłosierdzia Bożego.

 

3/ Od przyszłej soboty – 21 lipca – Msza św. wieczorna sprawowana będzie z formularza niedzielnego łącznie z kazaniem. Kościół w ten sposób daje możliwość uczestnictwa we Mszy św. osobom, które w niedzielę muszą podjąć pracę i nie mogą przyjść do świątyni.

 

4/ W lipcu, zachęcamy do odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

 

5/ Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby inwestycyjne naszej świątyni.

 

6/ Serdecznie dziękuję Radzie Parafialnej za pierwsze wspólne spotkanie.

 

7/ Również serdeczne Bóg zapłać troszczącym się o czystość kościoła.
W tym tygodniu bardzo prosimy o pomoc Parafian z ulicy Tatrzańskiej: Danuta Pajerska; Danuta Sral Celina Wróbel.

 

 

 

8/ Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego.