25 listopada; 34 niedziela zwykła

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1/ W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu przypada:
w piątek – Święto św. Andrzeja; Apostoła

2/ Przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć po Mszach św. niedzielnych, jak w roku ubiegłym. Ofiary stanowią całoroczne wynagrodzenie p. Bernadety – naszej organistki.

3/ Peregrynacja figury:
w poniedziałek: przejmą: p. Iwona i Bogusław Moczarny
w środę: p. Cerwas i Zagata
w piątek: p. Anna i Adam Zagata
w sobotę: p. Bożena i Wiesław Wróbel
w poniedziałek 3 grudnia: p. Maria i Władysław Łyszczarz

4/ Za tydzień I niedziela Adwentu, zarazem I niedziela miesiąca – zamiast kazania na zakończenie Mszy św. modlić się będziemy przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

5/ Bóg zapłać za składane ofiary na inwestycje. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 2.980,90 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom p. Helenie i Janowi Skupień oraz p. Stefanii Luberda-Czerwiński – ofiary wpłynęły z USA. Również Bóg zapłać V Róży w której zelatorką jest
p. Łucja Kamoń za ofiarę na renowację Drogi krzyżowej.

6/ Różaniec w intencji bliskich zmarłych w listopadzie o godz. 16.3o.

7/ Bóg zapłać troszczącym się o piękno świątyni. W tym tygodniu
o pomoc prosimy mieszkańców ul. Gorczańskiej: p. Helena Ścisłowicz, p. Bogusława Ludzia i p. Danuta Zagata.

8/ Niech dobry Bóg wszystkim błogosławi. Pozdrawiamy naszą Polonię.