Ogłoszenia parafialne

10 marca; I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ W Wielkim Poście: GORZKIE ŻALE w niedziele o godz. 14.3o, po nabożeństwie Msza św. NABOŻEŃSTWO DROGI KRZYŻOWEJ w piątek o godz. 16.3o, następnie Msza św.
i o godz. 20.oo. oraz w niedziele, po głównej Mszy św. zamiast nieszporów.

2/ W związku ze zmianą terminu nawiedzenia figury św. Michała Archanioła z Góry Gargano (w październiku), REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE w parafii odprawimy w dniach od 24 marca tj. od III niedzieli Wielkiego Postu do środy 27 marca.

3/ Figurę św. Michała Archanioła w poniedziałek przejmą p. Oleksy i Mazurek.

4/ Szczególnej modlitwie polecamy w najbliższą środę papieża Franciszka, w rocznicę wyboru. Również w środę będą mieli swoje spotkanie kandydaci do bierzmowania, których zapraszam na Mszę św. o godz. 17.oo, a następnie spotkanie organizacyjne.

5/ W piątek – III miesiąca, nabożeństwo Godziny Miłosierdzia odprawimy po drodze krzyżowej ok. godz. 17.oo.

6/ Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na potrzeby Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Krakowie. Bóg zapłać p. Janinie Byrdak za ofiarę na ogrzewanie kościoła.

7/ W przyszłą – trzecią niedzielę miesiąca tradycyjnie składka przeznaczona będzie na inwestycje w parafii. Natomiast składka na misje Ad Gentes do puszek przeniesiona jest na III niedzielę Wielkiego Postu.

8/ Bóg zapłać troszczącym się o czystość świątyni. W tym tygodniu proszeni są mieszkańcy ul. Bystrej: p. Stefan Szumal, p. Grzegorz Luberda oraz p. Jan Chrobak.

9/ Niech P. Jezus wszystkim błogosławi. Pozdrawiamy Polonię.