Ogłoszenia parafialne

17 marca; II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ Słowo ks. bp. Jana Zająca (zał.). Serdecznie zachęcam byśmy wszyscy odpowiedzieli na apel ks. biskupa. Niech książeczka „Boże Miłosierdzie” ma swoje miejsce w każdym domu. Są przygotowane przy prasie.

2/ Przeżywamy dzisiaj Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami pod hasłem „Misjonarze Mocą Ducha”.
W przyszłą niedzielę przeprowadzimy składkę do puszki na misje Ad Gentes.

3/ We wtorek przypada Uroczystość św. Józefa; Oblubieńca NMP.

4/ PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE, które wygłosi ks. Szymon Janiczek – sędzia Sądu Metropolitalnego w Krakowie, odprawimy od przyszłej niedzieli 24 marca do środy 27 marca. Program rekolekcji jest dostępny przy prasie.

5/ 25 marca przeżywać będziemy Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 18.oo, po nauce rekolekcyjnej dokonamy obrzędu Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Przy prasie są do wzięcia druki dla osób podejmujących to piękne dzieło.

6/ Rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania zapraszam na Mszę św.
i spotkanie w najbliższą środę o godz. 17.oo.

7/ Radę parafialną zapraszam na spotkanie w środę o godz. 19.oo.

8/ Bóg zapłać za ofiary złożone na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Krakowie
w kwocie 1342, 50 PL. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na inwestycje w parafii.

9/ Za zgodą Kurii Metropolitalnej w Krakowie parafia nasza wystawia na sprzedaż działki o nr ewid. 1755/1 i 1755/2  o  łącznej powierzchni 3,18 ha położone w miejscowości Ostrowsko. Szczegóły informacji od jutra na stronie parafii oraz pod nr tel. 18/265-30-08. Pozyskane środki ze sprzedaży działek będą w całości przeznaczone na zakup działek pod rozbudowę - poszerzenie cmentarza, jak również na wykonanie ogrodzenia nowej części cmentarza.

10/ Bóg zapłać troszczącym się o czystość świątyni. W tym tygodniu prosimy parafian
z ul. Migrond. p. Marię Grońską, p. Mariana Antolec i p. Agnieszkę Ludzia.

11/ W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ewę Beran. Polecamy ją Miłosierdziu Bożemu.

12/ Niech P. Jezus wszystkim błogosławi. Pozdrawiamy Polonię.