31 marca; IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1/ Od rekolekcji Mszę św. wieczorną odprawiamy o godz. 18.oo. Dziękuję p. Dyrektor
i wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w uczestnictwo dzieci w rekolekcjach wielkopostnych.

2/ Przypada w tym tygodniu I czwartek, piątek i I sobota miesiąca.
W czwartek Godzinę Świętą odprawimy po rannej Mszy św. W I piątek Msze św.
o godz. 7.oo i 18.oo połączone z nabożeństwem. Spowiedź św. rano, a następnie od godz. 17.15. Do chorych dam się od godz. 14.3o.
W sobotę nabożeństwo pierwszych sobót odprawimy na zakończenie Mszy św.

3/ W przyszłą I niedzielę miesiąca, zamiast kazania, modlić się będziemy przed Najświętszym Sakramentem.

4/ Serdeczne podziękowania kieruję w stronę naszej OSP za przygotowanie w miniony piątek Drogi Krzyżowej.

5/ Dzieci i Rodziców klasy III zapraszam na Mszę św. w środę o godz. 18.oo. Podczas liturgii poświęcimy książeczki pierwszokomunijne.

6/ W piątek zapraszam na Drogę Krzyżową, na godz. 20.oo młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

7/ Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na misje Ad Gentes.

8/ W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne Caritas.

9/ Bóg zapłać za troskę o czystość świątyni. W tym tygodniu prosimy parafian z ul. Świerkowej: p. Katarzynę Gucwa, p. Annę Korzonkiewicz oraz p. Grażynę Kamoń.

10/ W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Annę Truta. Polecamy ją Miłosierdziu Bożemu.

11/ Życzymy błogosławieństwa Bożego. Pozdrawiamy Polonię.