Ogłoszenia parafialne

5 maja; III NIEDZIELA WIELKANOCNA

 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ Przypada dzisiaj I niedziela miesiąca, rozpoczynamy 11. Tydzień Biblijny.

2/ W liturgii Kościoła, w tym tygodniu:
*poniedziałek – święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba
*środa – UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA; bp. i męczennika

 
3/ We wtorek – 7 maja, J. E. ks. bp. Damian Muskus podczas Mszy św. sprawowanej wyjątkowo o godz. 17.oo udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Zapraszamy całą wspólnotę parafii do uczestnictwa w tej uroczystości i do wspólnej modlitwy w intencji młodzieży. Jutro podczas Mszy św. rodzice przekażą kandydatom krzyże, które ks. bp. poświęci podczas wtorkowej liturgii.

4/ Bóg zapłać wszystkim rodzicom, którzy przygotowali świątynię na uroczystość bierzmowania oraz uporządkowali teren wokół kościoła i plebanii.
Bóg zapłać p. Agnieszce za dekorację kwiatową na to święto młodych.

5/ Nabożeństwo majowe ku czci NMP odprawiamy o godz. 17.45.  O godz. 18.oo Mszę św. Na majówkę zapraszamy szczególnie dzieci.

 
6/ Nasza parafia bierze udział w Różańcu „Jerycho” w Ludźmierzu, w dniu 8 maja od godz. 4.oo do godz. 8.oo.

 
7/ W przyszłą niedzielę 12 maja na Mszy św. o godz. 11.oo przeżywać będziemy uroczystość I Komunii świętej. Rodziców dzieci komunijnych oraz rodziców dzieci obchodzących w tym roku 1. rocznicę Komunii św. zapraszam na Mszę św. oraz spotkanie w środę – 8 maja.

 
8/ Bóg zapłać za troskę o czystość świątyni. W tym tygodniu serdecznie proszę o pomoc rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

 
9/ Życzymy błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana.