12 maja; IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1/ OBCHODZIMY DZIEŃ I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Modlitewnej pamięci wszystkich parafian polecamy dzieci klasy III i ich rodziny. Przypada dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, podczas nabożeństw majowych modlić się będziemy w tym tygodniu o powołania kapłańskie i zakonne.

2/ W liturgii Kościoła, w tym tygodniu:
*poniedziałek - dowolne wspomnienie NMP z Fatimy
*wtorek – święto św. Macieja; apostoła
*czwartek – święto św. Andrzeja Boboli; prezbitera i męczennika

3/ W najbliższy piątek – trzeci miesiąca Godzina Miłosierdzia połączona będzie
z nabożeństwem majowym.

4/ Bóg zapłać rodzicom, dzieci pierwszokomunijnych za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość.

5/ Dzieci i młodzież zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych.

6/ W przyszłą niedzielę 19 maja na Mszy św. o godz. 11.oo przeżywać będziemy uroczystość rocznicy I Komunii świętej dzieci z klasy IV.

7/ Składkę z przyszłej, trzeciej niedzieli miesiąca, przeznaczymy tradycyjnie na inwestycje w parafii.

8/ Troskę o czystość świątyni powierzamy mieszkańcom ul. Pienińskiej. Prosimy p. Zofię Szewczyk, p. Bronisławę Sopata i p. Małgorzatę Bukowską.

9/ Życzymy wszystkim obfitości łask od Boga oraz błogosławieństwa. Pozdrawiamy Polonię.