Ogłoszenia parafialne

19 maja; V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ OBCHODZIMY DZIEŃ ROCZNICY I KOMUNII ŚWIĘTEJ.

2/ W liturgii Kościoła, w tym tygodniu, w piątek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

3/ Rozpoczynamy prawną procedurę sprzedaży działek. W tym tygodniu, po spotkaniu Rady Parafialnej, na stronie Internetowej parafii zamieścimy stosowny regulamin. Oferenci mogą składać podania o zakup do końca maja.

4/ Radę Parafialną zapraszam na spotkanie w najbliższą środę o godz. 19.oo

5/ Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcam do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje znajdziemy na plakacie i na stronie Internetowej www.darmo100.pl. Zachęcam do wzięcia udziału w projekcie, bowiem każda modlitwa
i każde działanie w naszym środowisku są bezcenne.

6/ Bóg zapłać za wszelkie składane ofiary, dzisiaj na inwestycje w parafii.

7/ Troskę o czystość świątyni powierzamy mieszkańcom ul. Pienińskiej. Proszeni są:
p. Aneta Twaróg, p. Helena Majerczak i p. Władysław Szczypka.

8/ Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.