2 czerwca; VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

1/ Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2/ W liturgii Kościoła jutro przypada wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi
i Towarzyszy. Również jutro rozpoczną się modlitwa przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę – 9 czerwca. W tym dniu
o godz. 10.oo na Rynku w Nowym Targu uroczystej Mszy św. upamiętniającej
40. rocznicę pierwszego pobytu na Podhalu papieża Jana Pawła II przewodniczyć będzie Metropolita Krakowski abp. Marek Jędraszewski.

3/ W najbliższy czwartek – pierwszy miesiąca nabożeństwo Godziny Świętej połączymy
z nabożeństwem czerwcowym.
Nabożeństwo pierwszopiątkowe po Mszy św. o godz. 7.oo. Nabożeństwo czerwcowe
o godz. 17.45. Spowiedź św. w pierwszy piątek od godz. 17.15. Do chorych udam się
o godz. 14.3o.

4/ Nabożeństwo czerwcowe we wtorki i czwartki po Mszy św. porannej, a w pozostałe dni o godz. 17.45.

5/ „Jezus na lodowisku” – pod taką nazwą po raz szósty organizowane jest tzw. Wydarzenie Ewangelizacyjne, które odbędzie się 8 czerwca w Miejskiej Hali Lodowej
w Nowym Targu. Początek spotkania o godz. 10.oo. W programie celebracja Eucharystii
i Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

6/ Bóg zapłać przedszkolakom oraz wszystkim, którzy przygotowali oprawę liturgii Mszy św. o godz. 11.oo.

7/ Bóg zapłać za ofiary składane do puszki z przeznaczeniem dla p. Grabarza, jak również za wszelkie składane ofiary.

8/ Bóg zapłać troszczącym się o czystość kościoła. Prosimy w tym tygodniu mieszkańcy ul. Pienińskiej: p. Monikę Kuczyńską, p. Marię Ludzia oraz p. Janinę Ludzia.

9/ Życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa.