30 czerwca; XIII niedziela zwykła

1/ Za nami Oktawa Bożego Ciała i Uroczystość NSPJ. Dziękuję zarówno rodzicom, którzy uczestniczyli w procesjach wraz ze swymi dziećmi, jak też młodzieży oraz wszystkim gromadzącym się przy Jezusie w Eucharystii.
Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.oo odprawimy ostatnie nabożeństwo czerwcowe.

2/ W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
*środa – święto św. Tomasza; apostoła
*czwartek - rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie – święto
*sobota – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

3/ W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca.
W czwartek nabożeństwo Godziny Świętej po rannej Mszy św. W piątek Msze św. o godz. 7.oo i 18.oo wraz z nabożeństwem. W sobotę nabożeństwo maryjne po Mszy św. wieczornej. Spowiedź św. w I piątek od godz. 17.15. Do chorych chciałbym się udać od godz. 10.oo.

4/ W przyszłą niedzielę zamiast kazania odprawimy nabożeństwo eucharystyczne. Po głównej Mszy św. zmianka różańcowa.

5/ Bóg zapłać za troskę o czystość świątyni. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Pienińskiej: p. Tadeusz Niemiec, p. Barbara Luberda i p. Beata Romańska.

6/ Życzymy błogosławieństwa Bożego.