Ogłoszenia parafialne

28 lipca; XVII niedziela zwykła

 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ Przypada dzisiaj 17 niedziela zwykła, po głównej Mszy św. nieszpory.

2/ W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
*poniedziałek - wspomnienie św. Marty
*środa – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
*czwartek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

3/ W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. W czwartek nabożeństwo Godziny Świętej po Mszy św. W piątek Msze św. o godz. 7.oo oraz 18.oo. Po każdej Mszy św. odprawimy nabożeństwo. Spowiedź św. w tym dniu od godz. 17.15. Odwiedziny chorych od godz. 10.oo.

4/ W przyszłą, pierwszą niedzielę zamiast kazania modlić się będziemy przed Najświętszym Sakramentem.

5/ Składam serdeczne podziękowania za ofiary złożone na inwestycje w parafii.
Bóg zapłać.

6/ Bóg zapłać za ofiary złożone podczas poświęcenia pojazdów. Tę ofiarę przeznaczamy na akcję MIVA Polska (Mission Vehicle Association). Środki zbierane w dniu św. Krzysztofa przekazywane są misjonarzom z przeznaczeniem na zakup potrzebnych pojazdów.

7/ Bóg zapłać za troskę o czystość świątyni. O pomoc w tym tygodniu proszeni są mieszkańcy ul. Pienińskiej: p. Zofia Orlińska, p. Maria Wolińska oraz p. Bernadeta Gut

8/ Życzymy błogosławieństwa Bożego. Pozdrawiamy naszą Polonię.