Ogłoszenia parafialne

6 października; 27 niedziela zwykła

 Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ Raz jeszcze pragnę wyrazić słowa wdzięczności wobec wszystkich, którzy zadbali o piękne przeżycie uroczystości odpustowej. Bóg zapłać!

2/ W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
*poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej
*środa – święto bł. Wincentego Kadłubka; biskupa

3/ Z racji czytanego dzisiaj Listu ks. Arcybiskupa, adorację Najświętszego Sakramentu odprawimy w przyszłą niedzielę.

4/ Nabożeństwo różańcowe odprawiamy o godz. 17.3o. Przez miesiąc październik we wtorki i czwartki Msze św. odprawiamy wieczorem po nabożeństwie. W niedzielę po Mszy św. rannej. Podczas nabożeństw modlimy się w intencji misji przeżywając z woli papieża Franciszka Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Szczególnie zachęcam do wspólnej modlitwy dzieci
i młodzież.

5/ Różaniec „Jerycho” w październiku jest organizowany w Kaplicy św. Jana Pawła II w Ludźmierzu. Nasza parafia weźmie udział w tym nabożeństwie w dnu 9 października od godz. 4.oo do godz. 8.oo tj. noc
z wtorku na środę. Zachęcam do licznego udziału nie tylko Róże Różańcowe.

6/ W najbliższy wtorek zapraszam na wspólne spotkanie wszystkie scholistki. Zapraszam na różaniec święty, Mszę św. a następnie spotkanie organizacyjne. Zapraszam dziewczynki chcące rozpocząć przygodę śpiewu podczas liturgii, czyli kandydatki do scholii.

7/ Bóg zapłać osobom, które dbały o czystość kościoła. W tym tygodniu prosimy mieszkańców ul. Pienińskiej. Prosimy: p. Dorotę Suska, p. Katarzynę Domalik oraz p. Małgorzatę Ciężobka.

8/ Niech nasz Pan Jezus wszystkim błogosławi.