DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

- 5 stycznia

1/ Jutro – 6 stycznia - Kościół przeżywa uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. odprawimy w porządku niedzielnym o godz. 8.oo i 11.oo. podczas których poświęcimy kredę i kadzidło. Jest to dzień modlitw dzieci i młodzieży w intencji misji. Składka z tego dnia przeznaczona jest na misje. O godz. 15.oo spotkanie opłatkowe na które z serca zapraszam Radę Parafialną, Róże Różańca Świętego, Rodziców Liturgicznej Służby Ołtarza oraz wszystkich posługujących w parafii.

2/ ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE:

*7 stycznia (wtorek) od godz. 9.oo: ul. Pańska, Słoneczna, Za Potokiem, ks. Tischnera, Polna. – W tym dniu będzie korekta. Ul. Tatrzańska i JP II jest przeniesiona na 14 stycznia tj. wtorek.

*9 stycznia (czwartek) od godz. 9.oo: ul. Gorczańska od p. Niemiec do p. Szenderewicz, ul. Świerkowa, Migrond i Bystra.

*10 stycznia (piątek) od godz. 9.oo: cd. ul. Gorczańskiej, następnie ul. Wesoła, Nadwodnia od p. Krzysiców.

*11 stycznia (sobota) od godz. 9.oo: ul. Pienińska cz. III od p. Kos do p. Mąków, p. Zenon Ludzia i drugą stroną do p. Wróbel.

*13 stycznia (poniedziałek) od godz. 9.oo: ul. Orkana od p. Marii Kozieł, ul. Na Równi

*14 stycznia (wtorek) od godz. 9.oo: ul. Tatrzańska i JP II.

W dniach 10,11 i 13 stycznia, a więc w piątek, sobotę i następny poniedziałek Msze św. odprawimy WYJĄTKOWO O GODZ. 7.oo.

KOLĘDA JEST UMIESZCZONA W GABLOCIE

ORAZ NA STRONIE INTERNETOWEJ PARAFII.

3/ Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się” w Krakowie.

4/ W przyszłą niedzielę 12 stycznia po Mszy św. o godz. 11oo przedszkolaczki przedstawia Jasełka. Serdecznie zapraszamy.

5/ Bóg zapłać osobom, które zadbały o czystość świątyni.

W tym tygodniu troskę o czystość kościoła powierzamy mieszkańcom ul. Słonecznej i ul. Za Potokiem. Proszone są panie: Aleksandra Zagata, Małgorzata Waksmundzka i Stanisława Wach.

6/ Niech w NOWYM ROKU Dziecię Jezus wszystkim błogosławi. Te życzenia ślemy również naszej Polonii.