Ogłoszenia parafialne

XIII niedziela zwykła - 28 czerwca

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus;

1/ Przypada dzisiaj XIII niedziela zwykła. Jutro obchodzić będziemy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Modlitwie polecamy Ojca Świętego Franciszka, jak również emerytowanego papieża Benedykta XVI. W Watykanie odbędą się uroczystości odpustowe. 

2/ Ponadto w tym tygodniu obchodzić będziemy w piątek święto św. Tomasza; apostoła.

3/ Przypadają w tym tygodniu pierwszy dni nowego miesiąca. W I czwartek Godzina Święta po Mszy św. W I piątek Msze św. odprawimy, jak zawsze o godz. 7.oo oraz 18.oo z nabożeństwem na zakończenie liturgii. Spowiedź św. w I piątek przed Mszą św. ranną, następnie od godz. 17.15. Do chorych udam się od godz. 9.oo. Nabożeństwo pierwszych sobót odprawimy na zakończenie Mszy św.

4/ W przyszłą niedzielę zamiast kazania odprawimy nabożeństwo eucharystyczne.

5/ Bóg zapłać wszystkim składającym ofiary inwestycyjne na potrzeby renowacji kościoła. 

6/ Bóg zapłać troszczącym się o czystość świątyni. W tym tygodniu proszeni o pomoc są mieszkańcy z ul. Gorczańskiej: p. Maria Jurkowska, p. Maria Kamoń oraz p. Elżbieta Szumal.

7/ Niech w tych dniach Jezus Chrystus nam błogosławi.