JUBILEUSZ XX -lecia LKS DUNAJEC Ostrowsko

   LKS Dunajec Ostrowsko zaprasza na swój jubileusz XX -lecia w przyszłą niedzielę 4 sierpnia  na stadionie piłkarskim . 

   Uroczystość rozpoczniemy mszą św. o godz.8.00 a następnie od godz.14.00 odbędzie  się Puchar Wójta Gminy  Nowy  Targ ,w ramach którego będziemy świętować swój jubileusz XX - lecia istnienia jako LKS Dunajec, bo co prawda początki działalności sportowej datują się od 1962 roku. Najpierw jako sekcja hokejowa pod nazwą LZS  do lat 70 -tych , potem  również jako piłkarska w lidze wiejskiej do lat 80 -tych , natomiast jako LKS Dunajec drużyna istnieje od 1999 roku.
   Wszystkich  byłych zawodników, jak i wszystkich sympatyków futbolu zapraszamy na piłkarskie święto !
                                                                           Zarząd LKS Dunajec Ostrowsko