Ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Energopol informuje, że od dnia 18 sierpnia na mocy decyzji DRID rozpocznie prace przy budowy obwodnicy - etap I - odcinek Waksmund - Ostrowsko / Paweł Siudak - kierownik budowy / tel. info. 602-230-297

Ogłoszenie Spółki Wodnej

1. Obowiązki prezesa Spółki Wodnej w Ostrowsku po śmierci Ś.p. Stanisława Tyleckiego pełni P. Michał Ludzia do czasu wyborów ( zgodnie ze statutem Spółki Wodnej).

Wszelkie kwestie proszę kierować pod numer telefonu 605 880 927

2. Od poniedziałku 6 sierpnia mogą nastąpić utrudnienia na drodze do lasu  rejonie ujęć wody w Migrondzie , w związku z pracami napprawczym i podłączeniem nowego ujecia wody pitnej.

Za utrudnienia przepraszamy !

Zarząd Spółki Wodnej

Ogłoszenie Spółki Wodnej

Zarząd Spółki Wodnej w Ostrowsku informuje,ze  w najbliższym czasie dojdzie do podłączenia nowego ujecuj wody pitnej. W związku z tym prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość z powodu problemów jakie ostatnio wystapily z dostawą wody i jej  jakością.

Jednocześnie prosimy mieszkańców udających się do lasu w rejonie ujeć o zwrócenie uwagi,czy ktoś nieupoważniony nie podejmuje działań przy zaworach na linii wodociągowej.

Taka sytuacja miała miejsce w zeszłym tygodniu. Brak wody spowodowany byl tzw. ukręceniem zaworu ( nie był to pierwszy taki przypadek sabotażu ).

Dbajmy wszyscy o to nasze wspólne dobro jakim jest woda pitna w naszej miejscowości.

Zarząd Spółki Wodnej

BIESIADA PRZY OGNISKU

Komitet organizacyjny Spotkania po latach przypomina ,ze już za tydzień BIESIADA PRZY OGNISKU na stadionie LKS Dunajec. Przypominamy, że najpóźniej do wtorku 10 lipca należy zgłosić swój udział w imprezie oraz dokonać wpłaty przedstawicielom roczników lub u sołtysa albo pod nr tel. 501 366 166  ,693 133 869 , 503 423 102

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy !